Назад

ACS-3 від Skyeton: крило до крила з Bayraktar TB2 у Повітряних силах України

18.11.2021

ACS-3 – розвідувальний безпілотник від української компанії Skyeton. З 2019 року він постачається до Збройних Сил України та несе службу у тій же військовій частині, що і Bayraktar TB2 – окремому полку дистанційно-керованих літальних апаратів Повітряних сил.

Як і турецький безпілотник, ACS-3 здатний знаходитись у повітрі понад 24 години й фактично за один виліт може здійснити розвідку всієї лінії зіткнення на Донбасі з роздільною здатністю менше 10 см на піксель. Все це дозволяє використовувати його для систематичного моніторингу позицій ворога.

Окрім  того, ACS-3 вже проклав собі дорогу на міжнародному ринку, на якому успішно конкурує з такими БПЛА, як ScanEagle від Boeing.

Про те на що здатний ACS-3, як він експлуатується у ЗСУ та закордоном, а також майбутнє комплексу – у черговому відеосюжеті Defense Express розповів очільник Skyeton Олександр Степура.

Оригінальна стаття – https://defence-ua.com/video/acs_3_vid_skyeton_krilo_do_krila_z_bayraktar_tb2_u_povitrjanih_silah_ukrajini-103.html