Застосування БПЛА для морського спостереження

26.05.20201min817
ms.jpg

Технології БПЛА (безпілотного літального апарату) стали вдосконалюватися і широко застосовуються в військовій галузі та цивільних завданнях. Завдяки гнучкості, високій ефективності, низькій вартості та мінімальним пошкодженням, низькому ризику та чудовій моніторинговій здатності і широкому покриттю, БПЛА здатний здійснювати ефективний моніторинг водного простору.

Завдяки своїм характеристикам, потужним можливостям та широкому покриттю, БПЛА можуть виконувати такі завдання:

  • Контроль морської безпеки
  • Морський патруль та правоохоронні дії
  • Реагування на надзвичайні ситуації
  • Морський пошуково-рятувальні опрації
  • Виявлення розливу нафти та забруднення скидів з суден
  • Патрулювання та огляд буїв, огляд каналів.

Нагляд за морською безпекою. Морський патруль та правоохоронні дії

БПЛА можуть ефективно доповнити дефіцит патрульних суден у швидкості та ефективності. БПЛА може забезпечити швидке реагування та своєчасне відстежування для запобігання втечі судна. Він також може записувати та зберігати докази, використовуючи корисне навантаження для подальшої обробки.

Морські пошукові та рятувальні роботи. Реагування на надзвичайні ситуації

У пошуково-рятувальних роботах літак або безпілотник завжди потраплять на місце події та можуть літати над зоною об’єкта з невисокою швидкістю. БПЛА може виявити живу ціль за допомогою камери з інфрачервоним сенсором. Інфрачервоний датчик може відокремлювати колір живого об’єкта від неживого в його полі зору. Людина на землі може вказати об’єкт для рятувального вертольота, військово-морського судна та координувати роботу рятувального вертольоту, рятувального катеру та суден. Ще одна перевага БПЛА полягає в тому, що він може протистояти силі вітру. Завдяки цій перевазі БПЛА може дістатись до небезпечної зони, до якої не може потрапити більшість людей і кораблі. Він також може передавати відео та зображення високої чіткості до центру моніторингу, щоб сприяти швидкій обробці інформації.

Виявлення розливу нафти та забруднення скидів суден

Однією з важливих тем морської держави є охорона водного середовища. З щорічним ростом транспортування морської нафти та збільшенням розмірів нафтових танкерів, ризик розливу нафти відповідно збільшився. Статистика показує, що нафта є основним джерелом забруднення. Щороку сорок два відсотки скидання нафти в море відбувається через морські перевезення . Зі збільшенням обсягів імпорту та використання нафти важливо вчасно контролювати її розлив. Перші кілька годин – це найкращий шанс запобігти поширенню масла та винекненню надзвичайної ситуації.

Здатність швидко впроваджувати ресурси є ключовим елементом при спробі захисту життя, бізнесу та навколишнього середовища. БпАК Raybird-3 для виконнання місії спостереження  може бути запущенний за лічені хвилини. Незалежно від того, які завдання необхідно виконувати вздовж берегової лінії чи на морі, наша система забезпечує якісне та посилене спостереження морської території. Ми використовуємо сенсори і датчики, які фіксують і передають дані в режимі реального часу, включаючи теплові та високочастотні зображення, що дозволяє приймати рішення швидше, коли час є суттєвим чинником.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + 3 =