Комерційне призначення

Обстеження ліній електропередач Обстеження ліній електропередач
Обстеження ліній електропередач
Для перевірки ліній електропередач потрібне високоточне професійне обладнання для виявлення пошкоджень і проблемних ділянок. Ми використовуємо камери для аерофотозйомки та надаємо послуги з обробки даних та створення 3D карт.
Морські місії Морські місії
Морські місії
Час є важливою умовою для морських місій. Незалежно від того, чи ви проводите пошуково-рятувальні операції, виявлення незаконної риболовлі або вдосконалюєте контроль кордонів, наша система може бути запущена за лічені хвилини і охопити область обстеження за коротші терміни, ніж судно чи пілотований літак.
Запобігання пожеж Запобігання пожеж
Запобігання пожеж
Ми розробили унікальну систему раннього виявлення пожеж, яка дозволяє проводити постійний моніторинг зони розповсюдження вогню та виявляти осередки займання. Геодані зон з пожежами разом із сигналами про небезпеку негайно надсилаються групам швидкого реагування.
Моніторинг трубопроводів Моніторинг трубопроводів
Моніторинг трубопроводів
Raybird-3 використовується як ефективне технологічне рішення для моніторингу трубопроводів. Виявлення крадіжок нафти та перепадів температури на поверхні трубопроводів, контроль надзвичайних ситуацій – усі ці завдання реалізуються завдяки технічним характеристикам системи.
Надіслати запит
error
Ім’я Прізвище
error
Введіть Email
error
Телефон